День вишиванки

Цього року День вишиванки припадає на 19 травня. Свято важливе для українського народу, а особливо в умовах війни з росією. Це ще один привід заявити всьому світу про те, що ми — українці, люди сміливі та незалежні, які мужньо дають відсіч жалюгідним злодіям, убивцям, маріонеткам, але аж ніяк не «другій армії світу».

День вишиванки

Саме через них хтось вже не має змоги поїхати у вишиванці в офіс, бо вони лишились роботи через війну. Саме через них у когось вже немає можливості одягнути сукню-вишиванку, бо вони за кордоном: бережуть життя своїх дітей та паралельно заробляють гроші. А хтось більше ніколи не зможе піти у вишиванці до дитячого садка або школи, бо ця клята війна забрала у безневинних життя.

Гасимо свої емоції та повертаємося до свята. Концерти, марші вишиванок, ярмарки — цього року ставимо все на паузу. Але кожен, хто хоче відзначити своє українське походження, а також підтримати Україну, може одягнути вишиванку та подарувати собі маленьку радість у цю непросту годину. Ну а ми, хаммерівці, приєднаємося до вас, щоби вшанувати символічне свято та українські народні традиції.

Комментарии

Русавтолак Спасибо за ваш комментарий

Заполните все поля