День пам'яті та примирення в Україні

Щороку Хаммер вшановує пам'ять загиблих під час Другої світової війни. Ця подія викликає несамовитий біль у серці, а цьогоріч — ще більш нестерпніший. Наші співвітчизники в тій жахливій війні не тільки поклали край нацизму, а й виборювали власну суверенність. За різними даними, загинуло понад 10 мільйонів українців, здебільшого цивільне населення.

victory day Ukraine 2.jpg

1945 рік. У місті Реймс (на півдні Франції) підписали Акт про повну капітуляцію фашистів, а наступного дня, тобто 8 травня, його ратифікували у Берліні. Для нашої нації це була лише дата наступного етапу історії. Радянська наволоч розпочала тотальну фільтрацію та винищення всього Українського. Аж до середини 50-х років наші люди чинили спротив ворогу, таким чином формуючи себе, як сильну і незалежну націю. Сьогодні ми згадуємо тих, в чиє життя прийшло нестерпне пекло, насильство, небачена жорстокість, хто загинув під час бомбардування, пережив полон та пройшов концтабір. 

2022 рік. Імперські хижі звички мають глибоке коріння, і зараз ми всі є свідками переродження фашизму на рашизм. На жаль, не зі сторінок книг про історію України, а через російське вторгнення. Ми через біль і кров народжуємо сильну незламну Україну. Історія надихає нинішніх захисників на рішуче протистояння ворогові. Наші воїни — хоробрі і сміливі, а всі ми разом — мужня нація, яка створює, а не руйнує.

Сила за нами, віра за нами.
Дякуємо ЗСУ та одне одному.
Разом ми непереможні.
Українці неймовірні.
Перемога за нами!

Комментарии

Русавтолак Спасибо за ваш комментарий

Заполните все поля