Бізнес-партнерство з Туреччиною

Наша компанія надихнулася колосальною підтримкою Туреччини. Це стосується не лише безпілотних літальних апаратів «Байрактар»‎, боєприпасів, військової техніки, бронежилетів та касок. Вони нам подарували таку військову і моральну допомогу, яку ми навіть не могли собі уявити. Це потужний сигнал, який сповіщає про те, що український і турецький народ — дружній та згуртований.

Партнерство.jpg

Місія Хаммер на сьогодні полягає в тому, щоб допомогти Україні, а також тим, хто неодноразово допоміг нам. Бо ми впевнені, що саме економіка перемагає у війні. На цьому, до речі, завжди наголошував державний та політичний діяч Мустафа Кемаль Ататюрк: «Ті, хто воюють мечем, зрештою зазнають поразки від тих, хто воює сохою»‎. Цим все сказано.

Тому нами одноголосно було ухвалено рішення, — розпочати співпрацю з Туреччиною. Такий жест розцінюється нами не лише як знак солідарності. Для початку — це велика честь ближче познайомитися з турецьким народом, дізнатися про їх звичаї та традиції. І, звісно, надалі планувати розвиток свого бізнесу разом.

Комментарии

Русавтолак Спасибо за ваш комментарий

Заполните все поля