Новости


08.05.2022

День пам'яті та примирення в Україні

Щороку Хаммер вшановує пам'ять загиблих під час Другої світової війни. Ця подія викликає несамовитий біль у серці, а цьогоріч — ще більш нестерпніший. Наші співвітчизники в тій жахливій війні не тільки поклали край нацизму, а й виборювали власну суверенність. За різними даними, загинуло понад 10 мільйонів українців, здебільшого цивільне населення.

21.04.2022

Вітаємо з Великоднем

Присвятіть цей день для роздумів, відновлення душевних сил і рівноваги. Проведіть його у вузькому колі найрідніших вам людей, і подякуйте їм за те, що вони поруч. Бо ваша родина — це той міцний захист від усіх негараздів і втіха у будь-який час.
Христос Воскрес!

15.04.2022

Вітаємо зі світлим святом

Нехай Бог дасть вам сил і терпіння у цей нелегкий час. Нехай береже вас і ваших близьких. Велика сила Великодня — це загальна людська надія, яка змушує кожного з нас вірити в мирне майбутнє, яке ніхто і ніщо не зможе зламати. Чекаємо і не сумніваємося, що тихе небо, спокійне море і вільна земля — вже не за горами. Добро завжди перемагає зло.

06.04.2022

Ok, Google, як стати донором як Юліанна?

Ще до війни я була активним донором крові та її компонентів, тому із початком війни ця місія сама знайшла мене.

28.03.2022

Добрі справи

Кажуть у понеділок не починати великих справ. Але ми не гаяли часу, бо як раз в понеділок отримали одразу декілька напрямків з гуманітарки.

21.03.2022

Ми працюємо. Країна працює.

Сьогодні усі українці зосереджені на двох напрямках: війна і бізнес. Хаммер — не виняток.
Скажемо більше: ми вирішили працювати одразу на два фронти. Тому частина наших співробітників займається гуманітарними питаннями та працює на благо бізнесу і зростання економіки, а решта — захищає країну в ЗСУ та ТРО.

15.03.2022

Разом - ми сила!

Щоб забезпечити життєдіяльність нашої компанії під час війни, ми активно стежимо за потребами своїх клієнтів та обговорюємо з командою нові завдання. Важливо, що ми відчуваємо величезну підтримку наших партнерів. Це мотивує. Основне завдання на сьогодні – перемога України у цій несправедливій і жорстокій війні. Перемога, яку ми наближаємо щодня.

22.02.2022

Подготавливаем автомобиль к техосмотру

Как-то в очередной раз, пролистывая ленту новостей, я наткнулся на информацию, что в этом году автомобили будут проходить ежегодный технический осмотр. Если у вас легковое авто, как и у меня, то проверка планируется раз в два года. К слову, наше правительство уже занимается внедрением законопроекта, а ввести его планируют до сентября 2022.

Новости 1 - 10 из 504
первая | Пред. | 1 2 3 4 5 | След. | последняя