Новости


28.07.2022

День державності України

Сміливі та непохитні українці, вітаємо вас із новим державним святом. Сьогодні ми вперше зустрічаємо День державності України. З цього дня починається важливий відлік для нас — символічний. День, який назавжди залишить в історії пам'ять про наш мужній та безстрашний народ. Допоможе нам зберегти важливий зв'язок українців крізь покоління.

14.07.2022

Бізнес-партнерство з Туреччиною

Наша компанія надихнулася колосальною підтримкою Туреччини. Це стосується не лише безпілотних літальних апаратів «Байрактар»‎, боєприпасів, військової техніки, бронежилетів та касок. Вони нам подарували таку військову і моральну допомогу, яку ми навіть не могли собі уявити. Це потужний сигнал, який сповіщає про те, що український і турецький народ — дружній та згуртований.

04.07.2022

Сталевий панцир

Сила українського народу — у мужності та єдності. Це ми доводимо щодня. Поки наша армія мужньо справляється з російською нечистю, кожен із нас — допомагає захисникам. Саме з цією метою Хаммер запустив спеціальну пропозицію на підтримку Збройних сил України.

04.07.2022

З Днем Незалежності США

Це свято за своєю важливістю стоїть на одній ступені з Днем Незалежності України. Дві суверенні держави, яких поєднує свобода, демократія, ​​постійна і тверда схильність робити добро. США — це той товариш, який залишився поруч у складну хвилину і розділів з нами бажання зберегти територіальну цілісність України, підтримав, коли це було необхідно, і сповна виправдав довіру та надію. Український та американський народ поділяє прагнення до щасливого та успішного майбутнього, світу з необмеженими можливостями.

28.06.2022

З Днем Конституції України

Цього року свято припадає на 125 день війни. Цифра, яка наближає нас до перемоги. Сьогодні цей день як ніколи знаменує народження вільної держави й кожен громадянин з гідністю може сказати, що Україна була і залишиться незалежною і могутньою.

21.05.2022

Нас єднають життєві цінності

Сьогодні Україна вшановує дружбу з країнами Європейського Союзу, бо нас єднають життєві цінності — свобода, віра, добро, мир, а ще культура та історія.

19.05.2022

День вишиванки

Цього року День вишиванки припадає на 19 травня. Свято важливе для українського народу, а особливо в умовах війни з росією. Це ще один привід заявити всьому світу про те, що ми — українці, люди сміливі та незалежні, які мужньо дають відсіч жалюгідним злодіям, убивцям, маріонеткам, але аж ніяк не «другій армії світу».

08.05.2022

День пам'яті та примирення в Україні

Щороку Хаммер вшановує пам'ять загиблих під час Другої світової війни. Ця подія викликає несамовитий біль у серці, а цьогоріч — ще більш нестерпніший. Наші співвітчизники в тій жахливій війні не тільки поклали край нацизму, а й виборювали власну суверенність. За різними даними, загинуло понад 10 мільйонів українців, здебільшого цивільне населення.

21.04.2022

Вітаємо з Великоднем

Присвятіть цей день для роздумів, відновлення душевних сил і рівноваги. Проведіть його у вузькому колі найрідніших вам людей, і подякуйте їм за те, що вони поруч. Бо ваша родина — це той міцний захист від усіх негараздів і втіха у будь-який час.
Христос Воскрес!

15.04.2022

Вітаємо зі світлим святом

Нехай Бог дасть вам сил і терпіння у цей нелегкий час. Нехай береже вас і ваших близьких. Велика сила Великодня — це загальна людська надія, яка змушує кожного з нас вірити в мирне майбутнє, яке ніхто і ніщо не зможе зламати. Чекаємо і не сумніваємося, що тихе небо, спокійне море і вільна земля — вже не за горами. Добро завжди перемагає зло.

Новости 1 - 10 из 499
первая | Пред. | 1 2 3 4 5 | След. | последняя